ASTEN IMMOBILIEN BERLIN - / UA

Астен Іммобілієн Берлін допомога посередництва в соціальних, економічних, фінансових, культурних та медичних інтегративних потребах туристів, мандрівників, студентів, іноземців, іммігрантів та біженців

Астен Іммобілієн Берлін допомога розміщення для міграції та інтеграції з України до Німеччини для туристів, мандрівників, студентів, іноземців, іммігрантів, біженців > Вступ/Вхід, інтеграція, життя /проживання, лікування, навчання, робота, бізнес, інвестиції в нерухомість.

Астен Іммобілієн Берлін в основному спеціалізується на інвестиціях у нерухомість. Як потрібно, і за замовленням клієнта завжди можна взяти напрокат відповідну квартиру або будинок через компанію. Для туристів або мандрівників, а також для студентів пропонується відповідне житло відповідно до відповідних інструкцій для цих цільових груп.

Для іноземців, емігрантів чи біженців проживання пропонується відповідно до спеціальних умов імміграційного бюро. Офіційна спеціальна форма повинна бути заповнена. Також пропонується наша підтримка за допомогою заповнення форми. Супроводжуюча підтримка мови в медичних обстеженнях, консультаціях та лікуванні, заповнення необхідних форм, різних телефонних дзвінків та обробки кореспонденції відповідно до угоди та порядку замовника.

Посередництво в пошуку бажаної підготовки, робочих чи ділових відносин також пропонується замовленням/угодою з клієнтами відповідно до певних умов.

Астен Іммобілієн Берлін має багато хороших стосунків з різними спеціалізованими компаніями, великими секторами нерухомості, комерційними компаніями, лікарнями, юристами, податковими консультантами, фінансовими консультантами та деяким досвідом міграційних проблем, а також політики біженців та катастроф.

Через цей досвід та знання, через сьогоднішню політичну та економічну кризу, команда Астен Іммобілієн Берлін хоче мати можливість підтримувати тих, хто шукає допомоги.

У зв’язку з цим, наша сильна діяльність стосується підтримки людей з України, які можуть бути необхідними лише від нас. Як і в Німеччині та в Україні!