Про нашу компанію

Починаючи з 2007 року, ми є сімейною компанією Asten Immobilien Berlin, яка спеціалізується на інвестиціях у нерухомість, як агент з нерухомості та орендодавця мебльованих квартир.

Для наших іноземних, переважно російськомовних та українськомовних клієнтів ми також задовольняли різні інтегративні потреби під час вступу в Німеччину: допомога у заповненні необхідних документів, проживання, лікування, навчання/пошук роботи тощо.

Супровідна мовна підтримка медичних оглядів, консультацій та лікування, необхідних телефонних дзвінків та обробки кореспонденції відповідно до потреб, угоди та порядку замовника.

Ми орієнтуємось на потреби та інтереси клієнтів, залежно від економічної чи політичної ситуації, пов’язаних з ними проблем та можливостей для їх рішень.

У зв’язку з цим ми спеціалізуємось і намагаємось надати своїм клієнтам найкраще за їх вимогою.

Наша команда Asten Immobilien має багато хороших стосунків з різними спеціалізованими компаніями, великими секторами нерухомості, комерційними компаніями, лікарнями, юристами, податковими консультантами, фінансовими консультантами, а також певним досвідом міграційних проблем, а також політики біженців та катастроф.

Через цей досвід та знання, через сьогоднішню політичну та економічну кризу, команда Asten Immobilien хоче мати можливість підтримувати тих, хто шукає допомоги.

У зв’язку з цим наша сильна діяльність стосується, зокрема, для підтримки наших клієнтів з України, яка може бути необхідною лише у нас!